Par mums

SIA Vinnis dibināts Cēsīs, 1997.gadā un savu darbību uzsāka kā 3 cilvēku komanda. Uzņēmums joprojām atrodas Cēsīs, vienā no skaistākajām un vēsturiski nozīmīgākajām pilsētām Latvijā. Šobrīd tas ir vadošais medus fasēšanas uzņēmums Baltijā. Uzņēmumam ir veiksmīga pieredze produktu eksportēšanā, kā arī produktu ražošanā zem privātām preču zīmēm. SIA Vinnis ir starptautiska kompānija, kura sadarbojas gan ar vietējiem Baltijas biškopjiem, gan iepērk medu no visas pasaules. 2007. gadā uzņēmums uzcēla jaunu ražotni, vadoties pēc augstākajām Eiropas Savienības kvalitātes prasībām. Šobrīd uzņēmums ražošanas procesā izmanto tikai jaunākās un modernākās tehnoloģijas, kas dod iespēju ražot augstākās kvalitātes produktus arī lielā apjomā.
Uzņēmums SIA Vinnis ir pazīstams ne tikai kā medus fasētājs, bet arī kā viens no lielākajiem biškopības inventāra izplatītājiem visā Baltijā. Uzņēmuma struktūrvienība Bišu Bode nodrošina biškopjiem jaunākās tehnoloģijas un risinājumus biškopības nozarē, kā arī ikvienam klientam sniedz profesionālus padomus un atbildes uz saistošiem jautājumiem.

Galvenie darbības virzieni

  • Medus iepirkšana no Biškopjiem
  • Fasēšana un realizācija
  • Biškopības inventāra un bišu barības tirdzniecība
  • Medus delikatešu ražošana
  • Vaska šūnu ražošana
  • Medus kosmētika

Sadarbība

Sia Vinnis augstu novērtē savu partneru un pircēju uzticību ilgu gadu garumā, tāpēc mums ir būtiski uzzināt patērētāju domas un vēlmes, cenšoties tās piepildīt.Uzņēmumam ir veiksmīga ilgtermiņa pieredze, ražojot produktus zem privātajiem preču zīmoliem.

Darbība

Produkti tiek realizēti gan vietējā tirgū, gan eksportēti uz dažādām pasaules valstīm. Uzņēmums regulāri ņem savu dalību starptautiskajās pārtikas izstādēs.

Mūsu moto

Vinnis – produkti Tavai Veselībai!
Uzņēmums produktu ražošanā izmanto tikai dabīgas izejvielas. Kvalitātes kontrole tiek veikta starptautiski akreditētā laboratorijā Vācijā, Applica. Sia Vinnis strādā saskaņā ar ISO 22000 kvalitātes standartu.